Jedziemy nad morze! :)

 

 

plakat_g4

Rozpoczynamy zapisy na pierwszą edycję warsztatów ikonopisarskich organizowanych przez Pracownię oraz Parafię greckokatolicką pw. św. Dymitra w Lęborku.

Tym razem zapraszamy na Pomorze… i to zimą 🙂 Miejsce, kojarzące się nam z wakacyjnymi wyjazdami będziemy mogli poznać w zupełnie innej odsłonie – bez zgiełku i tłumu turystów. Lębork to urocze miasteczko o bogatej historii położone 30 km od morza. Miejsca noclegowe (Dom parafialny przy sanktuarium św. Jakuba Apostoła,  ul.Basztowa 8) znajdują się na terenie zabytkowego kompleksu klasztornego oo. franciszkanów z XIV w. Dla osób przyjezdnych będzie to okazja do obcowania z typową dla północnej Polski architekturą sakralną. Dla mieszkańców – szansa uczestniczenia w warsztatach pisania ikon po raz pierwszy w swoim mieście.

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniach 17-24 lutego 2019. Będzie to czas przeznaczony na intensywną pracę, która jednocześnie stanie się dla uczestników medytacją i niezapomnianym duchowym przeżyciem. Wspólnie będziemy pracować nad ikoną w technice tempery jajecznej.

Koszty:

  • Nocleg wraz z wyżywieniem (3 posiłki dziennie): 500 zł za osobę w pokojach 2 – 3 osobowych.
  • Udział w warsztatach*: 800 zł

Całość: 1300 zł

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Dodatkowe informacje: veraicon.pracownia@gmail.com, tel. 782 664 591.

 


* w cenę wliczone są wszystkie materiały, które uczestnicy zabierają do domu: deska, zestaw pigmentów, pędzli, paletka, materiały rysunkowe

%d blogerów lubi to: